Strona główna / Noclegi / Pensjonaty
Pensjonat Oleńka

Pensjonat Oleńka położony jest 100m od plaży oraz 20m od portu w sąsiedztwie promenady nadmorskiej. Uwagę turystów zwraca nie tylko zabytkowy budynek ,w którym jest pensjonat, ale i wystrój wnętrz - w klasycznym, angielskim stylu, który współtworzy ciepły, pogodny klimat pensjonatu. W naszych apartamentach poczują się Państwo z pewnością jak w domu, i to w domu urządzonym według Państwa życzeń! Wnętrza pensjonatu zachęcają nie tylko do relaksu, ale są również bardzo funkcjonalne: Stwarzają one idealną atmosferę dla wspólnych posiłków, odpoczynku w zaciszu i kameralnych rozmów, zapewniając pełen komfort użytkowania.
Dla naszych gości zapewniamy parking i urokliwe tonące w zieleni miejsace - ogród wypoczynkowy. Wraz z pensjonatem są to miejsca monitorowane, gdyż chcemy zapewnić pełne bezpieczeństwo odpoczywającym. Meble ogrodowe - dla dorosłych i dla dzieci, mozliwosc kozystania z grilla to tylko niektóre z zaproszeń w ofercie pensjonatu.

Pokoje 2,3,4,5 os
Cena poza sezonem: od 50 PLN (nocleg, śniadanie,parking)
Cena w sezonie: od 150 PLN (nocleg, śniadanie, parking)
Pokój dwuosobowy oferuje kameralną atmosferę odpoczynku łącząc przestronność i funkcjonalność. Jest tu sypialnia, łazienka, zaś wejście otwiera tu przedpokój z wkomponowaną weń szafą. Pokój jest przystosowany dla 2 osób.

W apartamencie dwupokojowym oferujemy salon, sypialnie z dwuosobowym łóżkiem i łazienka. W salonie znajduje się komplet wypoczynkowy z dwiema sofami i stylowymi meblami, budującymi ciepły klimat wnętrza. Z okna apartamentu rozciąga się widok na ogród, na jego ciszę i zieleń. Apartament jest przystosowany dla 4 osób (np. 2 dorosłych i 2 dzieci).
Apartament marszałkowski znajduje się na ostatnim piętrze pensjonatu. Oferujemy w nim w pełni wyposażoną kuchnie, łazienkę z wanną narożną, sypialnie z widokiem na ogród oraz przestronny wielofunkcyjny salon (sekretarzyk ,sofy, stół jadalny). Stylowy wystrój apartamentu i piękny widok z okna na wejście do portu na długo zapadną w pamięci naszych gości. Apartament jest przystosowany dla 4 osób dorosłych (ewentualnie 2 dorosłych i 3 dzieci).
plac zabaw dla dzieci, grill,plac do opalania


adres:ul. Zaruskiego 1 76-270 Ustka
telefon:59 814 85 22, 59 814 85 23
e-mail:biuro@pensjonatolenka.ustka.pl
www:www.pensjonatolenka.ustka.pl/
Pensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz SurowiecPensjonat Oleńka<br/>Mariusz Surowiec